Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Sme pripravení vypočuť si vaše priania
Tím profesionálov z našej spoločnosti si svojich klientov vysoko váži a pozorne načúva ich potrebám. Sme pripravení rokovať o všetkých vašich požiadavkách. Najjednoduchšia cesta k splneniu vašich želaní je kontaktovať nás a zodpovedný pracovník sa vám bude detailne venovať. Obráťte sa na nás, radi vám vyjdeme v ústrety!


Predchádzajúca strana


Základné kontaktné informácie

Aby sme pre našich zákazníkov a návštevníkov našich stránok uľahčili kontakt s našou spoločnosťou, zhrnuli sme všetky potrebné informácie a nástroje do tejto sekcie. V pravom stĺpci nájdete linky na osoby a kontaktný formulár

Firemné kontakty

Pre potreby korešpondencie použite nasledovné kontaktné údaje. V prípade, že hľadáte registračné údaje, nájdete ich v sekcii Základné informácie o spoločnosti.

England

IBG HOLDING, ltd.
division IBG Project
International House, Holborn Viaduct 
EC1A2FG London, England

Slovakia

IBG HOLDING s.r.o.
  division IBG Project
Bytčianska 371/121
010 03 Žilina, Slovakia
  

Telefón: +421 (0) 41 5555 888
Fax: +421 (0) 41 5555 813

E-mail: info@ibgproject.com  

 

Pozícia na mapeNovinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek