Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Vysoká precíznosť a odbornosť
Základným mottom našej projektantskej kancelárie je vysoká odbornosť a profesionalita odvedenej práce, kvalitne a presne spracovaná projektová dokumentácia a najmä spokojnosť našich klientov. Od vzniku našej spoločnosti vám poskytujeme služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť.


Predchádzajúca strana


Spoločnosť IBG PROJECT na dlani

História našeho vzniku siaha do roku 1994. Vtedy  zakladateľ spoločnosti Ing. Karol Kostoláni začal podnikať na základe živnostenského oprávnenia.
V roku 2001 vznikla technologická spoločnosť IBG, ktorej súčasťou bolo oddelenie projekcie. Postupom času sa firma vyvíjala a prispôsobovala svoju činnosť stále vyšším požiadavkám zákazníkov. 
 V roku 2009 sa oddelenie transformovalo na samostatnú spoločnosť a vznikla IBG PROJECT založená materskou spoločnosťou IBG HOLDING, v rámci ktorého pôsobia viaceré inžinierske a poradenské firmy na Slovensku a v EU.

Kto sme a prečo to robíme

IBG PROJECT tvorí tím kreatívnych, autorizovaných architektov a skúsených stavebných inžinierov. Našu odbornosť a kvalitu zaručuje členstvo v Slovenskej komore architektov a Slovenskej komore stavebných inžinierov. Medzi hlavné priority, za ktoré svojim klientom ručíme, patrí kvalita, spoľahlivosť, kreativita, zodpovednosť, profesionalita, spokojnosť, komunikatívnosť a odbornosť.

Prezentácia spoločnosti IBG Project
Elektronická prezentácia spoločnosti na stiahnutie.
(ibgproject.pdf, Adobe PDF, 1,41MB)Novinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek