Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Informujeme o našich aktivitách
Publikovaním článkov, oznamov a aktualít týkajúcich sa našej spoločnosti chceme prezentovať našim súčasným klientom i návštevníkom stránok našu vysokú odbornosť. Zároveň ponúkame možnosť byť informovaný o všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa našej firmy.


Predchádzajúca strana


Nové internetové stránky spoločnosti IBG Project sú online

S radosťou oznamujeme, že dňa 15. marca 2010 sme spustili nové rozšírené internetové stránky spoločnosti IBG Project. Snahou bolo prehľadnejšie usporiadať informácie, vytvoriť moderný dizajn a zlepšiť prehľadnosť stránok našej firmy.

Stará kvalita v novom šate

V spolupráci s kreatívnym štúdiom Web Works sme vytvorili a spracovali komplexné riešenie vizuálu a obsahovej štruktúry internetových stránok pre celú skupinu skupiny IBG:

www.ibgproject.sk
www.ibgslovakia.sk
www.ibgholding.sk
www.ibgcentrum.skNovinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek