Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Informujeme o našich aktivitách
Publikovaním článkov, oznamov a aktualít týkajúcich sa našej spoločnosti chceme prezentovať našim súčasným klientom i návštevníkom stránok našu vysokú odbornosť. Zároveň ponúkame možnosť byť informovaný o všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa našej firmy.


Predchádzajúca strana


Nové trendy v rezidenčnom bývaní

Naša spoločnosť vyvíja  a ponúka projekt rezidenčného bývania ktorý dáva jedinečný priestor pre život.

Rezidencia Kubis je forma susedského bývania na báze Neighbourhoodu. Táto koncepcia je postavená na kombinácii troch základných typov bytov, ktoré je možné nakombinovať v horizontálnom aj vertikálnom smere. Vnútorná dispozícia tak poskytuje vysoký komfort a pohodlie pre každého.

Kompozične vyvážené rozmiestnenie jednotlivých obytných blokov je navrhnuté tak aby poskytovalo dostatok svetla, jedinečné výhľady a rovnocenné podmienky pre každý jeden byt. Viacpodlažné objekty sú radené v dostatočných odstupoch s možnosťou kúpy garáže v rámci objektu. Exteriérové parkovacie státie pre každú bytovú jednotku je v cene bytu.

Variabilita jednotlivých bytov dáva tak možnosť vytvoriť rôzne kombinácie bytov podľa potrieb investora. Viac informácií o produkte Kubis nájdete v našom prospekte na stiahnutie TU.Novinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek