Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Informujeme o našich aktivitách
Publikovaním článkov, oznamov a aktualít týkajúcich sa našej spoločnosti chceme prezentovať našim súčasným klientom i návštevníkom stránok našu vysokú odbornosť. Zároveň ponúkame možnosť byť informovaný o všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa našej firmy.


Predchádzajúca strana


Projektová dokumentácia

Rozsah projektovej dokumentácie závisí od jej jednotlivých stupňov, pričom každý z nich má svoj minimálny rozsah určený najčastejšie súvisiacimi zákonmi a vyhláškami.

Okrem toho rozsah projektovej dokumentácie je prirodzene ovplyvnený aj individuálnymi požiadavkami investora a samozrejme jeho finančnými možnosťami.

Projektovú prípravu môžeme rozdeliť do nasledujúcich stupňov:

  1. zámer investora, štúdia
  2. projektová dokumentácia pre územné rozhodnutie ( DUR )
  3. projektová dokumentácia pre stavebné povolenie ( PSP )
  4. projektová dokumentácia pre realizáciu stavby ( RP )
  5. projektová dokumentácia skutočného zhotovenia stavby ( PSV )

Okrem základných stupňov projektovej dokumentácie môžu byť zhotovované aj nasledujúce
„stupne“ dokumentácie :
tzv. „jednostupňový projekt“ ( JP ) → projekt pre stavebné povolenie s niektorými podrobnosťami projektu pre realizáciu stavby – najmä pri jednoduchých stavbách
tzv. „tendrová dokumentácia“ ( TD ) → projekt pre stavebné povolenie s dopracovanými „hrubými“ výkazmi prác a materiálu – pre potreby výberu zhotoviteľa stavbyNovinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek