Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Informujeme o našich aktivitách
Publikovaním článkov, oznamov a aktualít týkajúcich sa našej spoločnosti chceme prezentovať našim súčasným klientom i návštevníkom stránok našu vysokú odbornosť. Zároveň ponúkame možnosť byť informovaný o všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa našej firmy.


Predchádzajúca strana


Typové rodinné domy ÁNO či NIE?

V súčasnosti je možné na internete nájsť nespočetné množstvo rôznych typových rodinných domov. Aj naša spoločnosť ponúka klientom obstaranie typového projektu svojho rodinného sídla. Okrem typového projektu domu klientom zároveň zabezpečíme aj ďalšie servisy, ktoré nie sú úplne bežné pri kúpe typového domu z internetu.

Zvyčajným problémom typových domov je, že statika nezohľadňuje región v ktorom sa stavba nachádza, či geológiu podložia, alebo svahovitosť terénu. Typový dom je dimenzovaný na slovenský „priemer“, čo často krát môže znamenať že je poddimenzovaný teda nevhodný, alebo predimenzovaný a teda vyťahuje investorovi z vrecka viac peňazí ako by v skutočnosti musel. Typové objekty zároveň nevedia zohľadniť orientáciu pozemku investora na svetové strany a preto ešte pred kúpou takéhoto tovaru je nutná konzultácia s odborníkom o vhodnosti použitia konkrétneho typu na pozemok. Často krát sa stretávame s požiadavkami na „drobné“ úpravy v dispozíciách, ako sú posun vstupnej chodby, zväčšenie obývačky, prispôsobenie kuchynskej linky, či zrkadlenie celého domu. Takýmto úpravám hovoríme „klientske zmeny“.  

Pri kúpe typového projektu si treba uvedomiť že okrem ceny za takýto produkt bude potrebné vyhľadať ďalšieho projektanta, ktorý vám vyrieši osadenie domu na pozemok, prípojky inžinierskych sietí, prípadne oplotenie pozemku. Zároveň staviteľ potrebuje poradiť čo má s projektovou dokumentáciou robiť, ako má riešiť stavebné povolenie a vyjadrenia príslušných orgánov.

Naša spoločnosť má team odborníkov, ktorí Vám vedia so všetkými otázkami a problémami kedykoľvek pomôcť. Pri kúpe typového domu ponúkame nie len projekt domu ale aj ostatné nevyhnutné servisy: ako posúdiť vhodnosť domu na pozemok, osadenie do situácie, riešenie prípojok a klientskych zmien. V prípade že klientske zmeny presiahnu určité limity typový projekt už prestáva byť typovým a tu ponúkame individuálny prístup ku každému klientovi a riešenie projektu na mieru.

 V prípade že ste sa rozhodli pre kúpu typového projektu na nasledovných odkazoch máte k dispozícii niekoľko vybraných projektov:

Bungalovy:                                      Viac podlažné rodinné domy:

Bungalov 01                                   Family 100

Bungalov 02                                   Family 110

Bungalov 03                                   Family 115

Bungalov 04                                   Family 120

Bungalov 05                                   Family 125

Bungalov 06                                   Family 130

Bungalov 07                                   Family 135

Bungalov 08                                   Family 140

Bungalov 09                                   Family 145

Bungalov 10                                   Family 150

                                                          Family 155

Ak ste sa ale rozhodli mať svoj dom podľa vlastných predstáv radi Vám pomôžeme so splnením vášho sna a premeníme ho na realitu.

V obidvoch prípadoch Vám radi pomôžeme vybrať si tú správnu cestu a preto nás neváhajte kontaktovať.Novinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek