Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888

Hlavná navigácia

Informujeme o našich aktivitách
Publikovaním článkov, oznamov a aktualít týkajúcich sa našej spoločnosti chceme prezentovať našim súčasným klientom i návštevníkom stránok našu vysokú odbornosť. Zároveň ponúkame možnosť byť informovaný o všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa našej firmy.

Predchádzajúca strana

Voľné pracovné miesta - kariéra

Naša spoločnosť obsadzuje pracovnú pozíciu projektanta elektroinštalácií silnoprúd, slaboprúd.

Ponúkame
- práca v mladom, dynamickom kolektíve v nových priestoroch
- možnosť profesného rastu
- školenia, teambuildingové akcie
- stabilný prísun práce a k tomu prislúchajúce ohodnotenie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- návrh technického riešenia, projektová dokumentácia všetky stupne, silnoprúd, slaboprúd, EPS, MaR...
- kreslenie výkresovej dokumentácie v AutoCAD-e, Astre
- spracovávanie technických správ k dokumentácii
- autorský dozor k spracovanej dokumentácii

Požiadavky

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
Zameranie, odbor:
- elektro - technické, stavebníctvo, energetika

Znalosti
- znalosť cudzích jazykov výhodou
- vodičské oprávnenie skupiny B výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax s projektováním elektroinštalácií;
- práca v AutoCAD-e, znalosť nadstavby ASTRA výhodou, Word, Excel;
- prax v oblasti konstrukčnej a projekčnej činnosti;
- komunikatívnosť a schopnosť samostatne riešiť zadania

Miesto práce: Žilina, Slovenská republika

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Termín nástupu: okamžite

Druh pracovného pomeru: živnosť

V prípade záujmu nám zašlite e-mail s Vašim životopisom a kontaktnými údajmi na adresu: info@ibgproject.com

alebo nás kontaktujte na tel. č. +421 903 736 840 - Ing. Stromko

Novinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek