Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Informujeme o našich aktivitách
Publikovaním článkov, oznamov a aktualít týkajúcich sa našej spoločnosti chceme prezentovať našim súčasným klientom i návštevníkom stránok našu vysokú odbornosť. Zároveň ponúkame možnosť byť informovaný o všetkých dôležitých udalostiach týkajúcich sa našej firmy.


Predchádzajúca strana


Voľný trh pre prácu projektantov a pre stavebný sektor je jednou z hlavných príčin havárií stavieb

Dôležitou úlohou štátu je zabezpečiť, aby stavby poskytovali nám všetkým príslušnú spoľahlivosť. Vyzdvihol to vo svojej prednáške „Hlavné príčiny havárií stavieb“ predseda Komory stavebných inžinierov Vladimír Benko.

Podľa slov šéfa SKSI môže štát požadovanú spoľahlivosť zaistiť prostredníctvom správneho nastavenia právnych predpisov.

„Stavby sú produkty s návrhovou životnosťou niekoľkých generácií, ktorých osud nemožno ponechať voľnej regulácii trhových požiadaviek. Za primeranú cenu dostaneme aj v stavebníctve primeranú kvalitu. Tlak na čo najlacnejšiu konštrukciu však môže byť chybou s fatálnymi následkami,“zdôraznilpočassvojhoprejavuna konferencii o bezpečnosti ochrany zdravia pri práci.

Vladimír Benko vystúpil so svojou prednáškou na medzinárodnej konferencii INCOBOZ Bezpečné pracovisko a Česko – Slovenskom seminári Bezpečná stavba. Podujatie sa konalo 15. mája 2013 v Bojniciach, organizovali ho Občianske združenie Spoločná vízia SR a BOZPO, s.r.o. Záštitu nad konferenciou prevzalo Ministerství práce a sociálních věcí ČR. Na medzinárodnej konferencii sa v rámci 150 účastníkov stretli  aj odborníci a experti z Talianska, Japonska, Veľkej Británie, Nového Zélandu i Spojených arabských emirátov.Novinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu. O vaše údaje sa nemusíte obávať, údaje klientov chránime ako svoje, čiže nebudú nikdy vydané žiadnej tretej strane. Pre registráciu je potrebné vyplniť obe polia. Ďakujeme.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek